top of page

TRAFİK SİGORTAN OLMADAN YOLA ÇIKMA!

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatını Hemen Al!

KASKO YAPTIRMAYACAK KADAR ZENGİN MİSİN?

KASKO SİGORTASI

Kasko Sigortası Fiyatını Hemen Al!

  1. Fiyat çalışmanı hazırlayalım.

  2. Teminatlarını birlikte değerlendirerek ihtiyaçlarına en uygun hale getirelim. 

Araç Sigortası Fiyatını Hemen Al!

Sana özel fiyat çalışması için formu hemen doldur!

Araba Ön

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, karayollarına çıkan motorlu taşıtların zorunlu olarak yaptırması gereken bir sigortadır.  Herhangi bir kaza durumunda kusur oranında karşı tarafın zararını karşılamaya yönelik teminatlar sunar. Trafik sigortası teminatları temelde standarttır ve devlet tarafından belirlenir. Sigorta şirketleri trafik sigortalarına yol yardım, ferdi kaza gibi ek teminatları da ekleyebilmektedir. Trafik sigortanız yoksa trafik muayenesinden geçemezsiniz. Herhangi bir kontrolde trafik sigortanızın olmadığı tespit edilirse aracınız trafikten men edilir ve ceza ödersiniz. Bu nedenle trafik sigortanızın vadesini takip etmeniz ve zamanında yenilemeniz önemlidir. 

Aracı satarsanız sigortacınızı arayıp bunu bildirin. Trafik sigortanızın vadesine kadar kalan zaman hesaplanarak iade tutarı size ödenecektir. Sigorta sorgulama, prim hesaplama konularında bizden destek alabilirsiniz.

Araba Ön

Kasko Sigortası

Araçların ve yedek parça fiyatlarının her geçen gün arttığı düşünüldüğünde kasko sigortası yaptırmak kaçınılmaz olmaktadır. Herhangi bir kaza durumunda kasko sigortası, poliçede yazan teminatlar dahilinde, kusur durumuna bakılmaksızın hasarınızı karşılar. Aracınızın tamirde olduğu süre boyunca size bir yedek araç tahsis edilir.  Kasko sigortası poliçenizde bunların dışında birçok ek teminat da sunulmaktadır.

Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, hırsızlık ve daha birçok riske karşı güvence altına alır. Kaskonuz varsa içiniz rahat bir şekilde aracınızı kullanırsınız. Kaskoda yer alan ihtiyari mali mesuliyet teminatı karşı tarafa verebileceğiniz zararlar için trafik sigortanızın  standart olarak sunulan teminatının yeterli olmadığı durumlarda devreye girer ve manevi tazminat talepleri de dahil olmak üzere sizi korur. 

bottom of page