top of page

SAĞLIĞINDAN DAHA ÖNEMLİ NE OLABİLİR Kİ? 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK Anlaşmalı Özel Hastanelerde  Fark Ücreti Ödeme!

Tamamlayıcı Sağlık Fiyatını Hemen Al!

Sana özel fiyat çalışması için formu hemen doldur!

Hastane Koridorları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ile anlaşmalı olan özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olmanızı sağlayan hasaplı  bir özel sağlık sigortasıdır. Sağlık masraflarının arttığı içinde bulunduğumuz dönemde muayenenin yanı sıra  bir de MR, ultrason gibi yüksek fiyatlı tetkilerlerle birlikte özel hastane masraflarını karşılamak her geçen gün zorlaşmaktadır. Hele bir de ameliyat olmamız veya herhangi bir sebepten dolayı hastaneye yatmamız gerekirse -farklı sebeplerle özel hastaneleri tercih edebiliyoruz- bu masraflar bütçemizin çok üzerine çıkabilmektedir. Çalışan, çalışmayan, emekli birçok kişi SGK kapsamında olduğu için tamamlayıcı sağlık sigortası çok geniş bir kesime hitap eden bir sigortadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası, kısaca TSS'nin en önemli avantajlarından biri yıllık bir tutar limiti olmamasıdır. Plana göre değişiklik göstermekle birlikte genelikle yılda 10 defa doktor muayenesi teminatı vardır. Yatarak tedavilerde ise herhangi bir limit bulunmamaktadır.Tamamlayıcı sağlık sigortası TSS'de de diğer sağlık sigortalarının çoğunda olduğu gibi poliçe başlangıç tarihinden önceki hastalıklar kapsam dışında olmaktadır. Bu nedenle sisteme sağlıklıyken ve henüz ihtiyacımız yokken dahil olmak önemlidir. Unutmayın, sigorta ihtiyaç duyduğumuzda yeterli paramız olsa da alamayacağımız bir üründür.

Tamamlayıcı sağlık sigortalarının çoğunda 3 yıldan sonra yapılacak tıbbi değerlendirme sonucu ömür boyu yenileme garantisi verilebilmektedir. Bu çok önemli bir haktır ve sigota şirketinin sizi mevcut teminatlarla sigortalamaya devam edeceği  anlamına gelir.  Bu yüzden güvendiğiniz bir sigorta şirketi ile uzun süre kesintisiz olarak sisteme devam etmeniz önerilir. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları muhtemel hastane masrafları ile karşılaştırıldığında uygun kalmaktadır. En uygun tamamlayıcı sağlık sigortası, fiyatı en ucuz olan değil, ihtiyaç duyduğunuzda en çok yanınızda olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan sigortadır. 

Tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatları herkese farklı ve kişiye özel olarak hesaplanmaktadır. Kişinin yaşı, cinsiyeti, daha önce geçirdiği rahatsızlıklar, ikamet ili fiyat hesaplamasında etkili olabilmektedir.

Sana özel fiyat çalışmasını hazırlayabilmemiz için hemen formu doldur!

bottom of page